Dünkü Maç Sonuçları

Tarih
Ev Sahibi
-
Deplasman
İ.Y.
20.05 23:00
Asheville City
3-1
1-0
Dalton
1-0
20.05 23:00
Miami City
0-3
0-0
Miami
0-0
20.05 23:30
Tacuary
1-0
0-0
Ameliano
0-0
20.05 23:15
Zamora
1-0
1-0
Puerto Cabello
1-0
21.05 21:30
Columbus Crew
0-2
0-0
Los Angeles FC
0-0
21.05 03:00
Real Monarchs
0-3
0-1
North Texas
0-1
21.05 03:00
San Jose Earthquakes II
1-2
0-0
Sporting Kansas City II
0-0
21.05 04:00
Tucson
ERT.
-
Richmond Kickers
-
21.05 01:00
Kings Hammer
2-2
1-1
Cleveland Force
1-1
21.05 01:00
Midwest United
0-2
0-1
Kalamazoo FC
0-1
21.05 01:00
Pathfinder
5-2
2-1
Boston City
2-1
21.05 01:30
Western Mass Pioneers
5-2
2-1
Boston Bolts
2-1
21.05 02:00
Minneapolis City
0-1
0-1
Peoria
0-1
21.05 03:30
OVF Alliance
3-1
2-0
PDX FC
2-0
21.05 04:00
San Francisco City
0-1
0-1
Central Valley Fuego 2
0-1
21.05 22:00
Caledonia
0-0
0-0
Weston
0-0
21.05 23:00
Kaw Valley
1-3
0-0
St. Louis
0-0
21.05 14:00
Norderstedt
1-0
1-0
Luneburger Hansa
1-0
21.05 15:00
Bremen II
3-0
2-0
SC Weiche-08
2-0
21.05 15:00
VfB Oldenburg
1-1
1-0
Kiel II
1-0
21.05 14:00
Augsburg II
3-1
1-0
Memmingen
1-0
21.05 14:00
Buchbach
5-2
3-0
SpVgg Bayreuth
3-0
21.05 14:00
Burghausen
2-3
1-2
Pipinsried
1-2
21.05 14:00
Heimstetten
2-1
0-1
Eichstatt
0-1
21.05 14:00
Rain/Lech
5-0
4-0
Rosenheim
4-0
21.05 14:00
Schalding
0-5
0-2
Furth II
0-2
21.05 13:00
Blau Weiss Berlin
7-0
3-0
Stendal
3-0
21.05 14:00
Brandenburger
1-1
1-1
Ludwigsfelder
1-1
21.05 14:00
Torgelower Greif
3-0
0-0
Staaken
0-0
21.05 13:00
Bautzen
2-1
1-0
Bischofswerdaer
1-0
21.05 14:00
Blau-Weiss Zorbau
1-1
1-0
Einheit Rudolstadt
1-0
21.05 14:00
Grimma
3-0
0-0
Jena II
0-0
21.05 14:00
Martinroda
0-0
0-0
Nordhausen
0-0
21.05 14:00
Plauen
0-1
0-0
Oberlausitz
0-0
21.05 13:00
SC Weiche-08 II
1-1
1-0
Lubeck II
1-0
21.05 14:00
Altenholz
3-6
0-0
Eutin
0-0
21.05 14:00
Kronshagen
4-0
0-0
Preussen Reinfeld
0-0
21.05 14:00
Pansdorf
2-3
1-3
Bordesholm
1-3
21.05 17:00
Bersenbruck
3-3
1-2
Tundern
1-2
21.05 17:00
Eintracht Celle
2-1
1-1
Gifhorn
1-1
21.05 17:00
Hagen/Uthlede
4-1
2-0
SVG Gottingen
2-0
21.05 17:00
Rotenburger
1-0
1-0
Eintracht Northeim
1-0
21.05 17:00
Uphusen
2-5
1-3
Wolfenbuttel
1-3
21.05 14:30
Baunatal
1-2
0-0
Bad Vilbel
0-0
21.05 15:00
Alzenau
4-1
2-1
Viktoria Griesheim
2-1
21.05 15:00
Flieden
1-3
1-1
Friedberg
1-1
21.05 15:00
Hanau
2-0
1-0
RW Walldorf
1-0
21.05 15:00
Hunfelder
3-0
-
Zeilsheim
-
21.05 14:00
Fulda-Lehnerz
4-1
2-1
Hadamar
2-1
21.05 14:00
Stadtallendorf
2-2
2-0
Eddersheim
2-0
21.05 15:00
Fernwald
3-2
1-2
Waldgirmes
1-2
21.05 16:00
Erlensee
1-4
0-0
Hessen Dreieich
0-0
21.05 15:30
Eppelborn
4-0
1-0
Emmelshausen
1-0
21.05 15:30
Hassia Bingen
2-3
1-1
Speyer
1-1
21.05 15:30
Jagersburg
3-3
1-1
Eisbachtal
1-1
21.05 16:00
Gonsenheim
2-6
2-3
Mechtersheim
2-3
21.05 14:00
1. SC Feucht
2-4
0-1
Spvgg Ansbach 09
0-1
21.05 14:00
Abtswind
2-3
2-1
Ammerthal
2-1
21.05 14:00
Bayern Hof
0-2
0-1
Karlburg
0-1
21.05 14:00
Cham
1-1
0-0
Gebenbach
0-0
21.05 14:00
DJK Bamberg
3-1
2-0
Bamberg
2-0
21.05 14:00
Grossbardorf
1-2
0-0
Vatan Spor A'burg
0-0
21.05 14:00
Sand
6-2
4-0
Neumarkt
4-0
21.05 14:00
Seligenporten
0-4
0-3
Vilzing
0-3
21.05 14:00
Wurzburger FV
5-1
4-1
ATSV
4-1
21.05 14:00
Dachau
2-0
1-0
Schwabmunchen
1-0
21.05 14:00
Gundelfingen
2-2
1-0
Ismaning
1-0
21.05 14:00
Hankofen-Hailing
3-3
1-2
Deisenhofen
1-2
21.05 14:00
Kirchanschoring
2-1
0-0
Landsberg
0-0
21.05 14:00
Kottern-St. Mang
2-3
2-2
Ingolstadt II
2-2
21.05 14:00
Munich 1860 II
0-2
0-2
Regensburg II
0-2
21.05 14:00
Pullach
2-2
0-2
Schwaben Augsburg
0-2
21.05 14:00
TSV 1880 Wasserburg
0-0
0-0
Turkspor Augsburg
0-0
21.05 14:00
VfB Hallbergmoos-Goldach
1-2
0-1
Donaustauf
0-1
21.05 14:00
Goppinger SV
0-4
0-3
Freiberg
0-3
21.05 14:00
Pforzheim
0-4
0-2
Linx
0-2
21.05 14:00
SU Neckarsulm
4-0
2-0
Rielasingen-Arlen
2-0
21.05 14:00
TSV Ilshofen
2-3
0-0
Ravensburg
0-0
21.05 14:30
Freiburger
1-3
0-3
Villingen
0-3
21.05 15:30
Bietigheim-Bissingen
0-4
0-1
Reutlingen
0-1
21.05 15:30
Bruchsal
1-4
1-3
Backnang
1-3
21.05 16:00
Dusseldorf-West
ERT.
-
1.FC Monchengladbach
-
21.05 17:00
Schonnebeck
3-3
1-1
SSVg Velbert
1-1
21.05 20:00
Freiburg
1-1
1-0
RB Leipzig
1-0
21.05 00:10
Atletico Atlanta
0-0
0-0
Deportivo Maipu
0-0
21.05 02:00
All Boys
1-1
1-0
Deportivo Madryn
1-0
21.05 02:10
Belgrano
2-0
1-0
Flandria
1-0
21.05 20:10
Brown Adrogue
2-1
0-0
Instituto
0-0
21.05 20:10
Def. de Belgrano
0-0
0-0
Agropecuario
0-0
21.05 20:30
Santamarina
0-3
0-1
Ind. Rivadavia
0-1
21.05 20:30
Villa Dalmine
3-0
1-0
Gimnasia Jujuy
1-0
21.05 02:30
Desamparados
0-0
0-0
Sportivo Estudiantes
0-0
21.05 20:00
Ferro Gen. Pico
0-1
0-1
Juventud Unida Universitario
0-1
21.05 21:00
Crucero del Norte
0-0
0-0
Def. Pronunciamiento
0-0
21.05 18:00
Deportivo Merlo
0-0
0-0
Talleres (R.E)
0-0
21.05 20:30
Acassuso
0-1
0-0
Villa San Carlos
0-0
21.05 20:30
Argentino de Quilmes
1-2
0-0
UAI Urquiza
0-0
21.05 20:30
Canuelas
5-0
2-0
Deportivo Armenio
2-0
21.05 20:30
Colegiales
1-0
0-0
Defensores Unidos
0-0
21.05 20:30
Justo Jose de Urquiza
0-0
0-0
Dock Sud
0-0
21.05 22:10
Los Andes
2-0
1-0
Fenix
1-0
21.05 20:30
Central Cordoba
1-3
0-1
Sportivo Italiano
0-1
21.05 20:30
Liniers
2-1
1-0
San Martin Burzaco
1-0
21.05 16:00
UAI Urquiza K
1-0
0-0
Gimnasia L.P. K
0-0
21.05 18:00
Ferro K
3-2
2-2
Platense K
2-2
21.05 20:00
Boca Juniors K
8-0
4-0
Huracan K
4-0
21.05 22:00
CA Estudiantes K
ERT.
-
Rosario Central K
-
21.05 22:00
Comunicaciones K
ERT.
-
Defensores de Belgrano K
-
21.05 22:00
Excursionistas K
ERT.
-
Deportivo Espanol K
-
21.05 22:00
Gimnasia L.P. K
ERT.
-
El Porvenir K
-
21.05 22:00
Huracan K
ERT.
-
Estudiantes K
-
21.05 22:00
Independiente K
ERT.
-
UAI Urquiza K
-
21.05 22:00
Lanus K
ERT.
-
Racing Club K
-
21.05 22:00
Platense K
ERT.
-
Boca Juniors K
-
21.05 22:00
River Plate K
ERT.
-
San Lorenzo K
-
21.05 22:00
Villa San Carlos K
ERT.
-
Social Atletico Television K
-
21.05 17:00
Din. Tirana
2-1
1-0
Tirana
1-0
21.05 17:00
Kukesi
1-0
1-0
Skenderbeu
1-0
21.05 17:00
Partizani
4-0
0-0
Kastrioti
0-0
21.05 17:00
Teuta
2-1
1-1
Laci
1-1
21.05 17:00
Vllaznia
3-1
2-0
Egnatia
2-0
21.05 13:00
ATK Mohun Bagan (Ind)
4-0
2-0
Bashundara Kings (Ban)
2-0
21.05 17:00
Al Arabi (Kuw)
1-0
1-0
Al Khaleel (Pal)
1-0
21.05 17:00
Al Kuwait (Kuw)
2-1
1-1
Al Seeb (Oma)
1-1
21.05 17:00
Al Quds (Pal)
0-2
0-0
Nejmeh SC (Leb)
0-0
21.05 17:00
Maziya (Mdv)
1-0
0-0
Gokulam (Ind)
0-0
21.05 21:00
Dhofar (Oma)
2-3
1-2
Al-Rifaa (Bhr)
1-2
21.05 21:00
East Riffa (Bhr)
2-0
1-0
Tishreen (Syr)
1-0
21.05 21:00
Jableh (Syr)
1-0
0-0
Al Ansar (Leb)
0-0
21.05 11:00
Myanmar K
1-2
1-0
Filipinler K
1-0
21.05 14:00
Vietnam K
1-0
0-0
Tayland K
0-0
21.05 19:00
Barcelona K
1-3
1-3
Lyon K
1-3
21.05 09:15
Melbourne Victory
1-4
1-1
Western United
1-1
21.05 06:15
West Canberra Wanderers
1-2
0-0
Canberra Croatia
0-0
21.05 07:00
Belconnen United
7-1
3-1
O'Connor Knights
3-1
21.05 07:00
Canberra Olympic
0-1
0-0
Gungahlin
0-0
21.05 07:00
Tigers FC
0-1
0-0
Monaro Panthers
0-0
21.05 06:00
Adamstown Rosebud
ERT.
-
Lambton J.
-
21.05 08:30
Maitland
4-2
3-0
Newcastle Olympic
3-0
21.05 07:00
Northbridge Bulls FC
2-6
1-6
Sydney U21
1-6
21.05 11:00
Marconi
2-1
0-0
Sutherland
0-0
21.05 08:00
Moreton Bay Utd
ERT.
-
Gold Coast Knights
-
21.05 08:00
Peninsula
7-3
2-3
Capalaba FC
2-3
21.05 11:00
Eastern Suburbs
ERT.
-
Gold Coast
-
21.05 11:15
Logan Lightning
ERT.
-
Queensland Lions
-
21.05 07:00
West Torrens
2-1
0-1
Adelaide U21
0-1
21.05 07:30
Adelaide Comets
2-0
0-0
Croydon
0-0
21.05 07:30
Campbelltown City
4-2
1-0
Cumberland Utd.
1-0
21.05 07:30
South Adelaide
1-0
1-0
NE Metrostars
1-0
21.05 07:30
White City
1-1
1-1
Sturt Lions
1-1
21.05 10:30
Adelaide Olympic
0-2
0-1
Adelaide City
0-1
21.05 06:00
South Hobart
7-0
2-0
Olympia Warriors
2-0
21.05 06:30
Clarence Zebras
1-1
1-0
Launceston
1-0
21.05 06:30
Devonport
5-1
2-0
Kingborough Lions
2-0
21.05 06:30
Riverside Olympic
0-6
0-2
Glenorchy Knights
0-2
21.05 07:00
Eastern Lions
0-1
0-0
Dandenong
0-0
21.05 07:00
St Albans
0-1
0-1
Port Melbourne Sharks
0-1
21.05 11:00
Hume City
3-0
2-0
Altona Magic
2-0
21.05 11:45
Bentleigh
1-1
1-0
Avondale FC
1-0
21.05 09:00
Bayswater City
1-1
0-0
Armadale
0-0
21.05 09:00
Cockburn City
0-0
0-0
Balcatta
0-0
21.05 09:00
Gwelup Croatia SC
0-7
0-2
Perth SC
0-2
21.05 09:00
Inglewood
1-2
0-1
Stirling Macedonia
0-1
21.05 09:00
Joondalup
5-0
1-0
Perth Glory U21
1-0
21.05 09:00
Sorrento
1-3
1-1
Floreat Athena
1-1
21.05 17:00
Austria Vienna
4-2
2-1
Sturm Graz
2-1
21.05 17:00
Salzburg
1-1
0-0
A. Klagenfurt
0-0
21.05 17:00
Wolfsberger
2-1
0-1
Rapid Vienna
0-1
21.05 16:00
Wiener Viktoria
2-0
2-0
Mauerwerk
2-0
21.05 16:30
Stripfing
3-1
0-0
Traiskirchen
0-0
21.05 17:00
Hall
6-1
2-1
Fugen
2-1
21.05 17:00
Wals-Grunau
0-2
0-2
Bischofshofen
0-2
21.05 17:00
Lauterach
2-1
1-1
A. Lustenau (Am)
1-1
21.05 16:00
Admira Dornbirn
4-2
2-1
Hohenems
2-1
21.05 15:00
Gabala
1-1
0-0
Sabah Baku
0-0
21.05 15:00
Zira
0-0
0-0
Shamakhi
0-0
21.05 17:00
Sumqayit
5-0
3-0
Sabail
3-0
21.05 17:30
Qarabag
4-1
3-0
Neftci Baku
3-0
21.05 16:15
Al Nasr
1-2
1-2
Al Dhafra
1-2
21.05 16:15
Al Sharjah
2-1
2-1
Emirates Club
2-1
21.05 16:15
Al Urooba
1-1
1-0
Al Wasl
1-0
21.05 19:00
Al-Jazira
1-2
1-0
Al-Wahda
1-0
21.05 11:00
Bangladesh Police
ERT.
-
Rahmatgonj MFS
-
21.05 20:45
Gent
1-2
1-1
Charleroi
1-1
21.05 20:45
KV Mechelen
0-0
0-0
Genk
0-0
21.05 17:00
ASVO
0-0
-
FC Loto
-
21.05 17:00
Dadje
2-0
-
Ayema
-
21.05 14:00
Belshina
2-1
0-0
Isloch
0-0
21.05 15:00
BATE
ERT.
-
Slutsk
-
21.05 15:00
Gomel
ERT.
-
Zhodino
-
21.05 16:00
Smorgon
1-0
0-0
Osipovichi
0-0
21.05 18:00
BATE
1-2
1-0
Gomel
1-0
21.05 12:00
BATE 2
ERT.
-
Slutsk 2
-
21.05 12:00
Gomel 2
ERT.
-
Zhodino 2
-
21.05 13:30
Arsenal Dzyarzhynsk 2
1-5
0-2
Energetik-BGU 2
0-2
21.05 14:00
Minsk 2
2-1
2-0
Shakhter Soligorsk 2
2-0
21.05 13:00
Dnepr Mogilev K
9-0
5-0
FC Gomel K
5-0
21.05 15:00
Vitebsk K
0-9
0-4
Minsk FK K
0-4
21.05 21:00
Nacional Potosi
4-2
2-1
Oriente Petrolero
2-1
21.05 21:00
Santa Cruz
1-2
0-0
Palmaflor
0-0
21.05 21:00
The Strongest
1-0
1-0
Aurora
1-0
21.05 19:00
Zrinjski
1-0
0-0
Leotar
0-0
21.05 17:30
Gorazde
3-2
1-2
Banovici
1-2
21.05 17:30
Gradina Srebrenik
3-1
2-1
Kakanj
2-1
21.05 17:30
Hadzici
2-0
2-0
HNK Orasje
2-0
21.05 17:30
Mladost DK
2-1
0-0
Vis Simm-Bau
0-0
21.05 17:30
Tomislav
4-0
0-0
Jedinstvo Bihac
0-0
21.05 17:30
Travnik
3-0
0-0
Bratstvo Gracanica
0-0
21.05 17:00
Buducnost Pilica
2-3
2-2
Modrica
2-2
21.05 17:00
Kozara
2-0
1-0
Zeljeznicar Banja Luka
1-0
21.05 17:00
Krupa
2-0
0-0
Podrinje Janja
0-0
21.05 17:00
Novi Grad
5-1
4-0
Sutjeska Foca
4-0
21.05 17:00
Omarska
2-2
1-1
Drina Zvornik
1-1
21.05 17:00
Slavija
1-0
0-0
Kozarska Dubica
0-0
21.05 17:00
Tekstilac
0-0
0-0
Ljubic Prnjavor
0-0
21.05 17:00
Zvijezda 09
1-2
0-1
Sloga Doboj
0-1
21.05 15:00
BDF XI
2-1
-
Prisons XI Gaborone
-
21.05 15:00
Gilport Lions
1-6
0-4
Jwaneng Galaxy
0-4
21.05 15:00
Masitoaka
1-1
1-0
Mogoditshane
1-0
21.05 15:00
Morupule
2-0
0-0
BR Highlanders
0-0
21.05 15:00
Orapa United
2-1
2-1
Notwane
2-1
21.05 15:00
Sua Flamingoes
3-3
0-2
Gaborone Utd
0-2
21.05 15:00
Township Rollers
3-0
1-0
Extension Gunners
1-0
21.05 19:00
Security Systems
1-0
0-0
Police XI
0-0
21.05 21:30
Atletico GO
2-0
1-0
Coritiba
1-0
21.05 21:30
Flamengo
1-0
1-0
Goias
1-0
21.05 00:00
Brusque
1-0
0-0
Tombense
0-0
21.05 02:30
Bahia
2-1
1-0
Ponte Preta
1-0
21.05 16:00
Operario
3-2
0-1
Ituano
0-1
21.05 20:00
Ferroviario
1-0
0-0
Botafogo SP
0-0
21.05 22:00
Atletico-CE
0-1
0-0
ABC
0-0
21.05 23:00
Brasil de Pelotas
0-1
0-0
Figueirense
0-0
21.05 01:00
Pacajus
2-0
0-0
Tuna Luso
0-0
21.05 20:00
Crato
2-1
-
Globo
-
21.05 20:00
Gremio Juventus
1-1
1-1
Cascavel
1-1
21.05 20:00
Lagarto
2-0
2-0
Juazeirense
2-0
21.05 20:00
Nova Iguacu
2-1
0-1
Oeste
0-1
21.05 20:00
Santo Andre
1-0
1-0
Portuguesa RJ
1-0
21.05 20:00
SER Caxias
3-1
0-0
Marcilio Dias
0-0
21.05 20:30
Castanhal
0-0
-
SE Juventude
-
21.05 20:30
Ceilandia
0-0
0-0
Ipora
0-0
21.05 21:00
Sao Raimundo AM
5-1
3-0
Nautico FC
3-0
21.05 21:00
Sousa
3-2
-
Afogados da Ingazeira
-
21.05 21:00
URT
1-0
-
Real Noroeste
-
21.05 22:00
America-RN
0-0
0-0
Sao Paulo Crystal
0-0
21.05 22:00
Ferroviaria
0-1
0-1
Pouso Alegre
0-1
21.05 23:00
Rio Branco
2-2
0-1
Amazonas
0-1
21.05 23:00
Sao Raimundo RR
2-2
1-1
Porto Velho
1-1
21.05 20:00
Americano
3-1
2-1
Macae
2-1
21.05 20:00
Marica
ERT.
-
Friburguense
-
21.05 20:00
Olaria
2-1
1-0
Cabofriense
1-0
21.05 20:00
Sampaio Correa FE
1-1
0-1
Artsul
0-1
21.05 00:00
Coimbra
1-2
-
Ipatinga
-
21.05 20:00
Betim
1-0
-
Tupynambas
-
21.05 20:30
Luziense
1-0
-
Democrata SL
-
21.05 20:30
Nacional de Muriae
2-0
-
Boa
-
21.05 21:00
Campinense
1-0
0-0
Botafogo PB
0-0
21.05 18:15
Pirin Blagoevgrad
3-5
2-2
Botev Vratsa
2-2
21.05 18:15
Tsarsko Selo
1-1
0-1
Lok. Sofia
0-1
21.05 15:45
Botev II
2-2
1-2
Maritsa Plovdiv
1-2
21.05 15:45
Etar
3-2
2-0
Dobrudzha
2-0
21.05 15:45
Marek
4-2
3-1
Strumska Slava
3-1
21.05 15:45
Montana
1-1
1-1
Spartak Varna
1-1
21.05 15:45
Septemvri Simitli
1-2
0-2
Hebar
0-2
21.05 15:45
Sozopol
0-4
0-2
Litex Lovech
0-2
21.05 15:45
Svoge
4-4
2-2
CSKA 1948 Sofia II
2-2
21.05 15:00
Rozova Dolina
4-1
1-0
Sokol Markovo
1-0
21.05 17:00
Borislav Parvomay
1-1
1-0
Beroe II
1-0
21.05 17:00
Chernomorets 1919
2-2
-
Asenovets
-
21.05 17:00
Gigant Saedinenie
1-1
0-1
Krumovgrad
0-1
21.05 17:00
Karnobat
2-2
-
Lok. Plovdiv II
-
21.05 17:00
Nesebar
9-2
2-0
Dimitrovgrad
2-0
21.05 17:00
Rodopa Smolyan
2-0
-
Zagorets
-
21.05 17:00
Balkan Botevgrad
4-1
2-0
Gotse Delchev
2-0
21.05 17:00
Belasitsa
3-2
2-2
Vihren
2-2
21.05 17:00
Chavdar Etropole
3-0
-
Botev Ihtiman
-
21.05 17:00
Chepintsi
1-3
-
Bansko
-
21.05 17:00
Vitosha Bistritsa
0-1
-
Septemvri Sofia 2
-
21.05 17:00
Vladaya
0-1
0-0
Kyustendil
0-0
21.05 16:00
Ludogorets III
2-4
1-2
Dunav Ruse
1-2
21.05 17:00
Drenovets
1-2
1-1
Vihar Slavyanovo
1-1
21.05 17:00
Juventus Malchika
3-0
0-0
Bdin Vidin
0-0
21.05 17:00
Lok. Dryanovo
0-3
0-2
Spartak Pleven
0-2
21.05 17:00
Lok. Gorna
2-0
1-0
OFK Levski
1-0
21.05 17:00
Partizan Cerven Brjag
4-1
0-1
Yantra Polski Trambesh
0-1
21.05 17:00
Sevlievo
1-0
0-0
Mezdra
0-0
21.05 18:00
AS Police
0-0
0-0
AS Douanes
0-0
21.05 18:00
Majestic
2-0
-
Kiko
-
21.05 17:00
Chelghoum
2-0
0-0
MC Alger
0-0
21.05 17:00
Chlef
0-0
0-0
Magra
0-0
21.05 17:00
Hussein Dey
3-5
3-2
Relizane
3-2
21.05 18:45
JS Kabylie
2-0
1-0
Tlemcen
1-0
21.05 19:00
Saoura
4-1
1-0
Medea
1-0
21.05 15:30
ASM Oran
0-0
0-0
El Khemis
0-0
21.05 15:30
Batna
2-0
1-0
Lakhdaria
1-0
21.05 15:30
Bel Abbes
1-4
1-3
Temouchent
1-3
21.05 15:30
Bordj Menail
1-2
0-1
Skikda
0-1
21.05 15:30
El Bayadh
3-0
2-0
Saida
2-0
21.05 15:30
Eulma
3-1
2-1
Mlila
2-1
21.05 15:30
Hamra Annaba
2-2
0-2
Khenchela
0-2
21.05 15:30
MO Bejaia
5-1
2-1
Ouargla
2-1
21.05 15:30
MO Constantine
3-0
1-0
Bordj Bou Arreridj
1-0
21.05 15:30
RC Kouba
4-2
1-0
Ain Ouessara
1-0
21.05 15:30
Telaghema
4-4
0-1
Bejaia
0-1
21.05 15:30
US Chaouia
0-0
0-0
Annaba
0-0
21.05 15:30
USMM Hadjout
0-1
0-1
Harrach
0-1
21.05 17:00
Arba U21
1-2
0-1
Setif U21
0-1
21.05 10:15
Pisek
İPT.
-
Vysehrad
-
21.05 10:15
SK Rakovnik
0-3
0-2
Kraluv Dvur
0-2
21.05 10:15
Vltavin
1-1
0-1
Hostoun
0-1
21.05 17:00
Pribram B
1-2
0-1
Sokolov
0-1
21.05 10:15
Zbuzany
3-0
2-0
Chlumec nad Cidlinou
2-0
21.05 10:30
Prepere
3-2
1-1
Velvary
1-1
21.05 17:00
Zivanice
2-1
1-1
Jablonec B
1-1
21.05 10:15
Jihlava B
0-2
0-0
Otrokovice
0-0
21.05 10:15
Rosice
2-0
0-0
Hlucin
0-0
21.05 10:15
Vratimov
1-2
0-1
Uhersky Brod
0-1
21.05 17:00
Vrchovina
1-7
0-1
Sigma Olomouc B
0-1
21.05 10:15
Marianske Lazne
1-3
0-3
Hvezda Cheb
0-3
21.05 10:30
Ceske Budejovice B
4-1
4-0
Sedlcany
4-0
21.05 14:30
Prestice
2-0
1-0
Sokol Lom
1-0
21.05 17:00
Katovice
1-0
1-0
Jindrichuv Hradec
1-0
21.05 17:00
Klatovy
0-2
0-0
Sobeslav
0-0
21.05 17:00
Union Beroun
0-2
0-0
Horovice
0-0
21.05 10:15
Aritma Prague
2-1
1-1
Steti
1-1
21.05 10:15
Brandys n. Labem
2-0
0-0
Slany
0-0
21.05 10:15
Kladno
0-0
0-0
Ostrov
0-0
21.05 10:15
Neratovice
2-0
0-0
Olympie Brezova
0-0
21.05 17:00
Banik Most - Sous
3-0
2-0
Cesky Brod
2-0
21.05 17:00
Dobris
2-2
1-0
Meteor Prague
1-0
21.05 10:15
Libis
1-2
0-1
Vysoke Myto
0-1
21.05 10:30
Kosmonosy
2-1
1-1
Tochovice
1-1
21.05 17:00
Letohrad
1-2
1-2
Trutnov
1-2
21.05 10:15
Hodonin
2-1
0-1
Breclav
0-1
21.05 17:00
Start Brno
2-2
2-1
Havlickuv Brod
2-1
21.05 16:00
Vsetin
2-0
1-0
Valasske Mezirici
1-0
21.05 17:00
Nove Sady
5-1
0-1
Strani
0-1
21.05 17:00
Prerov
1-1
0-1
Bzenec
0-1
21.05 17:00
Skastice
0-0
0-0
SK Hranice
0-0
21.05 17:00
Detmarovice
0-0
0-0
Rymarov
0-0
21.05 17:00
Frydlant n. O.
0-1
0-0
Bohumin
0-0
21.05 17:00
Novy Jicin
3-2
1-0
Bruntal
1-0
21.05 17:00
Vitkovice
7-0
4-0
Hermanice
4-0
21.05 16:30
Bridlicna
6-1
3-0
Petrvald na Morave
3-0
21.05 16:30
Brusperk
0-0
0-0
Haj ve Slezsku
0-0
21.05 16:30
Dolni Datyne
2-2
1-2
Orlova
1-2
21.05 16:30
Jakubcovice
3-1
1-0
Hlubina
1-0
21.05 14:00
Morkovice
3-3
1-1
Batov
1-1
21.05 16:30
Napajedla
0-1
0-1
Valasska Polanka
0-1
21.05 16:30
Slusovice
0-1
0-0
Luhacovice
0-0
21.05 16:30
Velke Karlovice
1-3
0-0
Borsice
0-0
21.05 10:15
Bohunice
4-0
1-0
Ivancice
1-0
21.05 10:15
Rousinov
1-1
0-1
Moravska Slavia
0-1
21.05 17:00
Boskovice
4-1
2-1
Moravsky Krumlov
2-1
21.05 17:00
Mutenice
2-2
0-2
SK Krumvir
0-2
21.05 17:00
Ratiskovice
0-1
0-1
Bystrc
0-1
21.05 17:00
Sparta Brno
7-1
2-1
Svratka Brno
2-1
21.05 13:30
Zirovnice
0-2
0-1
Sperice
0-1
21.05 14:00
Velke Mezirici B
0-1
0-0
HFK Trebic
0-0
21.05 16:30
Namest n. Oslavou
1-0
0-0
Vrchovina B
0-0
21.05 16:30
Okrisky
2-3
1-2
Chotebor
1-2
21.05 16:00
Chlumec nad Cidlinou B
5-2
0-1
Rychnov n. Kneznou
0-1
21.05 17:00
Dobruska
5-1
1-1
Jicin
1-1
21.05 17:00
Kostelec n. O.
2-2
0-2
Police nad Metuji
0-2
21.05 17:00
Vysoka n. Labem
0-3
0-2
Vrchlabi
0-2
21.05 10:30
Frydlant
0-2
0-2
Visnova
0-2
21.05 10:30
Velke Hamry B
3-0
0-0
Hradek nad Nisou
0-0
21.05 16:00
Turnov
3-1
2-1
Sedmihorky
2-1
21.05 17:00
Lomnice nad Popelkou
2-2
0-2
Straz p. Ralskem
0-2
21.05 17:00
Novy Bor
1-1
1-1
Skalice u C.Lipy
1-1
21.05 17:00
Rovensko p. Tr.
4-3
2-3
Hejnice
2-3
21.05 17:00
Zelezny Brod
0-2
0-1
Desna
0-1
21.05 10:00
Horni Jiretin
4-1
1-0
Krupka
1-0
21.05 10:30
Lovosice
2-0
1-0
Oldrichov
1-0
21.05 17:00
Brna
6-1
2-0
Kadan
2-0
21.05 17:00
Domousice
3-4
2-2
Srbice
2-2
21.05 17:00
FK Jilove
1-1
1-0
Modra
1-0
21.05 17:00
Modlany
1-4
0-1
Banik Most - Sous B
0-1
21.05 17:00
Vilemov
4-1
2-0
Litomericko
2-0
21.05 17:00
Zatec
5-4
3-2
Perstejn
3-2
21.05 10:30
Holysov
2-9
0-3
Vejprnice
0-3
21.05 14:00
Rapid Plzen
4-2
3-1
Stankov
3-1
21.05 16:00
Tlumacov
0-1
0-0
Plzen-Cernice
0-0
21.05 18:00
Horni Briza
3-3
2-0
Sokol Radnice
2-0
21.05 18:00
Nyrsko
0-4
0-2
Domazlice B
0-2
21.05 18:00
Sokol Lhota
5-2
2-1
Chotikov
2-1
21.05 18:00
Stribro
1-2
1-2
Zruc
1-2
21.05 17:00
Cesky Krumlov
0-0
0-0
Mas Taborsko B
0-0
21.05 17:00
Cimelice
2-2
1-1
Prachatice
1-1
21.05 17:00
Drazice
1-3
1-1
Trebon
1-1
21.05 17:00
Olesnik
0-2
0-1
TJ Osek
0-1
21.05 10:15
Kolovraty
4-2
3-2
Dukla JM
3-2
21.05 10:15
Podoli Praha
0-3
0-2
Olympia Radotin
0-2
21.05 17:00
Predni Kopanina
2-4
0-4
Hostivar
0-4
21.05 10:15
Hrebec
6-0
2-0
Nymburk
2-0
21.05 10:30
FK Komarov
2-0
1-0
Lysa n. L.
1-0
21.05 17:00
Bohemia Podebrady
6-0
3-0
Vlasim B
3-0
21.05 17:00
Porici n. S.
4-1
4-0
Kosor
4-0
21.05 17:00
Povltavska FA B
1-0
0-0
Dobrovice
0-0
21.05 17:00
Tuchlovice
5-2
3-0
Klicany
3-0
21.05 10:15
Loko K. Vary
2-2
2-0
FC Cheb
2-0
21.05 14:00
Touzim
1-5
0-2
Karlovy Vary B
0-2
21.05 15:00
Lomnice
0-1
0-0
Nova Role
0-0
21.05 17:00
Chodov
1-2
0-1
Kralovske Porici
0-1
21.05 17:00
Hroznetin
1-0
1-0
Zlutice
1-0
21.05 17:00
Vintirov
2-0
1-0
Union Nove Sedlo
1-0
21.05 17:00
Sokol Usti
2-0
0-0
Rapotin
0-0
21.05 17:00
Chocen
2-3
1-1
Ceska Trebova
1-1
21.05 17:00
Horni Redice
1-2
1-1
Moravska Trebova
1-1
21.05 17:00
Lanskroun
4-0
1-0
Moravany
1-0
21.05 17:00
Rohovladova Bela
0-8
0-1
Hermanuv Mestec
0-1
21.05 11:00
Pribram U19
2-2
2-0
Ceske Budejovice U19
2-0
21.05 11:00
Slavia Prag U19
4-2
2-1
Mlada Boleslav U19
2-1
21.05 11:00
Zlin U19
2-1
0-1
Karvina U19
0-1
21.05 12:30
Meteor Prague U19
1-4
0-2
Sigma Olomouc U19
0-2
21.05 12:45
Sparta Prag U19
4-0
1-0
Ostrava U19
1-0
21.05 13:00
Brno U19
2-1
1-0
Plzen U19
1-0
21.05 13:00
Hradec Kralove U19
0-1
0-0
Opava U19
0-0
21.05 17:00
Aarhus
2-2
1-1
Nordsjaelland
1-1
21.05 17:00
Sonderjyske
0-2
0-1
Viborg
0-1
21.05 17:00
Vejle
2-1
0-1
Odense
0-1
21.05 13:45
FA 2000
1-2
0-1
Kolding
0-1
21.05 14:00
Brabrand
1-4
0-3
Aarhus Fremad
0-3
21.05 14:00
Middelfart
1-1
0-1
Skive
0-1
21.05 14:00
Thisted
0-3
0-2
Naestved
0-2
21.05 13:00
Slagelse
0-0
0-0
Young Boys FD
0-0
21.05 13:30
Roskilde KFUM's
2-1
1-0
Karlslunde
1-0
21.05 13:00
Dalum IF
2-0
0-0
VSK Aarhus
0-0
21.05 13:15
Lyseng
0-2
0-0
Roskilde
0-0
21.05 14:00
Næsby
2-1
0-1
BK Frem
0-1
21.05 13:00
Varde K
1-6
0-4
Aarhus K
0-4
21.05 14:00
Sundby K
4-0
1-0
Aalborg K
1-0
21.05 15:00
Odense Q K
0-0
0-0
B93 K
0-0
21.05 14:00
Nordsjaelland K
4-0
1-0
Fortuna Hjorring K
1-0
21.05 22:00
Delfines Del Este
1-1
1-1
Universidad O&M
1-1
21.05 02:00
Cumbaya
3-2
2-1
Nueve de Octubre
2-1
21.05 22:00
Delfin
1-0
0-0
Gualaceo
0-0
21.05 14:45
Van
1-0
1-0
Noah
1-0
21.05 18:00
Paide
0-0
0-0
Kalju
0-0
21.05 19:00
Skala Itrottarfelag
1-4
0-2
Runavik
0-2
21.05 16:00
Fuglafjordur
2-5
0-3
TB Tvoroyri
0-3
21.05 16:00
Undri
1-3
0-1
Vikingur 2
0-1
21.05 17:00
07 Vestur Sorvagur 2
1-2
0-1
Sandur
0-1
21.05 16:00
SJK
1-0
0-0
Mariehamn
0-0
21.05 16:00
Ekenas
2-1
1-0
PK-35
1-0
21.05 16:00
KPV
0-3
0-3
SJK Akatemia
0-3
21.05 16:00
Mikkeli
3-0
1-0
Jaro
1-0
21.05 16:00
TPS Turku
0-0
0-0
PEPO
0-0
21.05 18:00
Gnistan
1-0
1-0
PIF Pargas
1-0
21.05 13:30
Lahden Reipas
1-0
1-0
PPJ
1-0
21.05 15:00
Keski-Uusimaa
2-3
1-1
NJS
1-1
21.05 16:00
Futura
1-3
1-1
JIPPO
1-1
21.05 16:00
LaPa
0-1
0-0
KaPa
0-0
21.05 17:00
Kiffen
1-1
0-0
PeKa
0-0
21.05 14:00
VJS
1-0
0-0
Klubi 04
0-0
21.05 15:00
Tampere Utd
3-2
3-1
Ilves 2
3-1
21.05 16:00
Jazz Pori
1-1
0-0
EPS
0-0
21.05 17:30
Ilves-Kissat
3-2
1-2
MuSa
1-2
21.05 17:00
Hercules
2-2
0-1
Narpes Kraft
0-1
21.05 13:00
Honka K
1-2
0-1
KuPS K
0-1
21.05 13:00
Ilves K
0-4
0-1
HJK K
0-1
21.05 13:00
ONS Oulu K
0-0
0-0
HPS K
0-0
21.05 16:00
Aland Utd K
1-0
0-0
PK-35 Vantaa K
0-0
21.05 21:00
Angers
2-0
1-0
Montpellier
1-0
21.05 21:00
Brest
2-4
2-2
Bordeaux
2-2
21.05 21:00
Clermont
1-2
0-1
Lyon
0-1
21.05 21:00
Lens
2-2
1-1
Monaco
1-1
21.05 21:00
Lille
2-2
1-1
Rennes
1-1
21.05 21:00
Lorient
1-1
0-1
Troyes
0-1
21.05 21:00
Marsilya
4-0
1-0
Strasbourg
1-0
21.05 21:00
Nantes
1-1
1-0
St. Etienne
1-0
21.05 21:00
PSG
5-0
3-0
Metz
3-0
21.05 21:00
Reims
2-3
2-0
Nice
2-0
21.05 18:00
Blois
5-4
-
Vitre
-
21.05 18:00
Chartres
1-1
0-0
Vannes
0-0
21.05 18:00
Chateaubriant
0-0
0-0
Caen II
0-0
21.05 18:00
Guingamp II
1-2
-
Romorantin
-
21.05 18:00
Lorient II
1-1
-
Rouen
-
21.05 18:00
Plabennec
0-6
-
Saint-Malo
-
21.05 18:00
Poissy
0-0
0-0
Granville
0-0
21.05 18:00
Saint-Pryve
1-0
1-0
Versailles
1-0
21.05 18:00
Auxerre II
4-1
-
Sannois
-
21.05 18:00
FC 93
2-2
-
Lusitanos
-
21.05 18:00
Haguenau
4-1
-
Schiltigheim
-
21.05 18:00
Lens II
2-2
-
Beauvais
-
21.05 18:00
Paris 13 Atl.
1-0
-
Metz II
-
21.05 18:00
Reims II
1-2
-
Epinal
-
21.05 18:00
Sainte-Genevieve
3-3
-
ASM Belfort
-
21.05 18:00
St Quentin
0-2
-
Fleury-Merogis
-
21.05 18:00
Aubagne
1-3
-
Saint Priest
-
21.05 18:00
GOAL FC
0-1
-
Frejus
-
21.05 18:00
Grasse
4-2
-
Hyeres
-
21.05 18:00
Jura Sud
3-1
-
GFA74
-
21.05 18:00
Louhans Cuiseaux
0-1
-
Toulon
-
21.05 18:00
Lyon II
0-4
-
Lyon - La Duchere
-
21.05 18:00
Marignane
0-3
0-2
Monaco II
0-2
21.05 18:00
Marsilya II
1-2
-
Martigues
-
21.05 18:00
Andrezieux
0-1
0-1
Le Puy
0-1
21.05 18:00
Angouleme
0-0
0-0
Moulins-Yzeure
0-0
21.05 18:00
Canet Roussillon
4-1
1-0
Beziers
1-0
21.05 18:00
Chamalieres
1-0
1-0
Angers II
1-0
21.05 18:00
Colomiers
1-4
1-1
Bourges 18
1-1
21.05 18:00
Montpellier II
1-0
1-0
Les Herbiers
1-0
21.05 18:00
Nantes II
2-2
1-1
Stade Montois
1-1
21.05 18:00
Trelissac
0-4
0-1
Bergerac
0-1
21.05 16:30
CF Mounana
0-0
-
Bouenguidi
-
21.05 16:30
Dikaki
1-0
-
Akanda
-
21.05 16:30
Pelican
1-1
-
FC Libreville
-
21.05 17:00
Missile
2-1
-
Lozo
-
21.05 17:00
Great Olympics
1-2
1-1
Medeama
1-1
21.05 15:00
AmaZulu
1-1
1-1
Golden Arrows
1-1
21.05 15:00
Chippa United
0-1
0-0
TS Galaxy
0-0
21.05 15:00
Kaizer
2-2
1-0
Swallows
1-0
21.05 15:00
Maritzburg Utd
1-0
0-0
Baroka
0-0
21.05 15:00
Marumo Gallants
2-2
0-0
Sekhukhune
0-0
21.05 15:00
Royal AM
0-0
0-0
Mamelodi
0-0
21.05 15:00
Stellenbosch
1-0
0-0
Cape Town City
0-0
21.05 17:00
Doxa
0-0
0-0
Paeek
0-0
21.05 18:00
Anorthosis
0-3
0-1
Aris
0-1
21.05 09:30
Seoul
0-1
0-1
Seongnam
0-1
21.05 11:00
Pohang
2-0
2-0
Incheon
2-0
21.05 12:00
Gimcheon Sangmu
0-2
0-2
Ulsan Hyundai
0-2
21.05 09:00
Daejeon
1-0
1-0
Bucheon
1-0
21.05 11:30
Jeonnam
2-3
1-1
Ansan Greeners
1-1
21.05 07:00
Busan Kyotong
1-1
0-1
Pocheon
0-1
21.05 07:00
Siheung Citizen
2-1
1-0
Dangjin Citizen
1-0
21.05 10:00
Cheonan City
1-2
0-0
Daejeon Korail
0-0
21.05 10:00
Paju Citizen
2-1
0-0
Gyeongju KHNP
0-0
21.05 15:00
Loco. Tbilisi
0-2
0-1
Din. Tbilisi
0-1
21.05 15:00
Samgurali
3-0
0-0
Torpedo Kutaisi
0-0
21.05 18:00
Telavi
0-2
0-2
Dinamo Batumi
0-2
21.05 15:00
Rijeka
1-0
1-0
Dragovoljac
1-0
21.05 17:05
Gorica
1-1
1-0
Osijek
1-0
21.05 20:00
Din. Zagreb
3-1
0-0
Hajduk Split
0-0
21.05 17:30
Jarun
3-0
2-0
Osijek 2
2-0
21.05 17:30
Rudes
3-0
2-0
Sesvete
2-0
21.05 17:30
Solin
2-4
2-3
Cibalia
2-3
21.05 21:00
Opatija
0-2
0-2
Dubrava
0-2
21.05 11:00
Tresnjevka
4-0
2-0
Kurilovec
2-0
21.05 17:30
Lucko
4-2
-
Bistra
-
21.05 17:30
Lukavec
0-3
-
Trnje
-
21.05 17:30
Maksimir
0-3
-
Ravnice
-
21.05 17:30
Mladost Petrinja
0-7
-
Vrapce
-
21.05 17:30
Ponikve
2-0
-
Segesta
-
21.05 17:30
Zagorec K.
2-2
-
HASK
-
21.05 17:30
HV Posedarje
6-1
4-1
Zagora
4-1
21.05 17:30
Junak Sinj
3-1
1-0
Uskok Klis
1-0
21.05 17:30
Kamen Podbablje
2-4
1-3
HNK Zadar
1-3
21.05 17:30
RNK Split
1-0
0-0
GOSK Dubrovnik
0-0
21.05 17:30
Vodice
1-2
0-0
Neretva
0-0
21.05 17:30
Belisce
5-3
-
Kutjevo
-
21.05 17:30
Croatia Dakovo
2-0
-
Cepin
-
21.05 17:30
Darda
3-1
-
NASK Nasice
-
21.05 17:30
Gornja Vrba
0-1
-
Bedem Ivankovo
-
21.05 17:30
Oriolik
2-2
-
Zrinski Jurjevac
-
21.05 17:30
Pleternica
3-0
-
Slavonac Bukovlje
-
21.05 17:30
Vukovar 1991
1-1
-
Granicar Zupanja
-
21.05 16:30
Pazinka
2-1
-
Cres
-
21.05 17:30
Buje
0-2
-
Uljanik Pula
-
21.05 17:30
Jadran Porec
0-0
-
Novigrad
-
21.05 17:30
Krk
0-1
-
Grobnican
-
21.05 17:30
Naprijed Hreljin
1-4
-
Pomorac
-
21.05 17:30
Rudar Labin
4-1
-
Nehaj Senj
-
21.05 17:30
Vinodol
0-1
0-1
Crikvenica
0-1
21.05 16:30
Eindhoven
1-2
0-2
Den Haag
0-2
21.05 20:00
Heracles
1-3
1-0
Excelsior
1-0
21.05 14:30
Scheveningen
2-1
1-1
Hardenberg
1-1
21.05 15:00
ASWH
3-3
1-3
AFC
1-3
21.05 15:00
Excelsior Maassluis
1-0
1-0
Katwijk
1-0
21.05 15:00
IJsselmeervogels
1-2
0-1
Noordwijk
0-1
21.05 15:00
Quick Boys
2-0
2-0
GVVV
2-0
21.05 15:00
Rijnsburgse Boys
1-1
0-1
Kozakken Boys
0-1
21.05 15:30
HFC
2-3
1-2
Spakenburg
1-2
21.05 15:30
TEC
2-0
1-0
Jong Volendam
1-0
21.05 18:00
De Treffers
2-1
1-1
Jong Sparta Rotterdam
1-1
21.05 14:30
ACV Assen
3-1
2-0
VVOG
2-0
21.05 14:30
DVS '33 Ermelo
1-0
0-0
Ajax (Am)
0-0
21.05 14:30
Hoek
2-1
1-1
Excelsior 31
1-1
21.05 14:30
ODIN '59
2-2
1-1
VVSB
1-1
21.05 14:30
SteDoCo
0-0
0-0
Sportlust
0-0
21.05 14:30
Ter Leede
3-2
2-1
Barendrecht
2-1
21.05 15:00
Lisse
4-0
2-0
GOES
2-0
21.05 15:00
Sparta Nijkerk
4-1
2-0
Harkemase Boys
2-0
21.05 15:00
VV DOVO
2-1
1-1
Staphorst
1-1
21.05 15:00
Al Shorta
2-3
2-2
Newroz
2-2
21.05 20:30
Al Quwa Al Jawiya
2-1
1-0
Erbil
1-0
21.05 16:00
Sunderland
2-0
1-0
Wycombe
1-0
21.05 16:00
York
2-0
1-0
Boston Utd
1-0
21.05 16:00
Dorking
2-2
1-1
Ebbsfleet
1-1
21.05 20:30
Longford
0-3
0-1
Waterford
0-1
21.05 15:00
Shelbourne K
4-0
0-0
Dublin Waves K
0-0
21.05 15:00
Sligo Rovers K
2-0
1-0
Cork City K
1-0
21.05 19:00
Galway WFC K
1-1
1-1
Bohemians WFC K
1-1
21.05 19:00
Wexford K
3-3
3-2
Peamount K
3-2
21.05 20:00
Athlone WFC K
4-1
1-0
Treaty Utd K
1-0
21.05 16:00
Rangers
0-0
0-0
Hearts
0-0
21.05 17:30
Valencia
2-0
1-0
Celta Vigo
1-0
21.05 20:00
Cartagena
5-0
2-0
Amorebieta
2-0
21.05 20:00
Fuenlabrada
0-0
0-0
Gijon
0-0
21.05 20:00
Huesca
3-2
2-0
R. Sociedad B
2-0
21.05 20:00
Malaga
0-1
0-1
Burgos CF
0-1
21.05 22:00
Almeria
1-1
0-0
Alcorcon
0-0
21.05 22:00
Eibar
2-0
1-0
Tenerife
1-0
21.05 22:00
Girona
2-0
1-0
Mirandes
1-0
21.05 22:00
Las Palmas
2-1
1-1
R. Oviedo
1-1
21.05 22:00
Ponferradina
0-3
0-2
Leganes
0-2
21.05 22:00
UD Ibiza
1-2
0-1
Valladolid
0-1
21.05 19:00
Tudelano
0-2
0-0
San Sebastian Reyes
0-0
21.05 20:30
Ath. Bilbao B
2-1
2-0
Racing Santander
2-0
21.05 20:30
Celta Vigo B
0-1
0-0
Ferrol
0-0
21.05 20:30
CF Talavera
0-5
0-1
Leonesa
0-1
21.05 20:30
Internacional de Madrid
3-1
1-0
SD Logrones
1-0
21.05 20:30
Rayo Majadahonda
3-2
1-1
Zamora
1-1
21.05 20:30
UD Logrones
1-0
0-0
Badajoz
0-0
21.05 20:30
Unionistas
3-0
1-0
Calahorra
1-0
21.05 20:30
Valladolid Promesas
0-4
0-2
La Coruna
0-2
21.05 20:30
Algeciras
1-1
0-1
Real Madrid B
0-1
21.05 20:30
Andorra
1-0
1-0
UCAM Murcia
1-0
21.05 20:30
Baleares
0-0
0-0
Sanluqueno
0-0
21.05 20:30
Barcelona B
5-0
2-0
Castellon
2-0
21.05 20:30
Betis B
0-2
0-1
Albacete
0-1
21.05 20:30
Cornella
2-0
0-0
Alcoyano
0-0
21.05 20:30
Costa Brava
1-1
0-0
San Fernando
0-0
21.05 20:30
Gimnastic
1-0
1-0
Sevilla B
1-0
21.05 20:30
Linares
2-0
0-0
Sabadell
0-0
21.05 20:30
Villarreal B
0-0
0-0
Linense
0-0
21.05 19:30
Espanyol B
2-4
0-4
Arenas Club
0-4
21.05 19:30
Sestao
0-0
0-0
Lleida
0-0
21.05 21:30
La Nucia
2-0
0-0
CD Coria
0-0
21.05 21:30
Merida AD
2-1
1-0
Palencia CA
1-0
21.05 12:00
CD Utrera
1-1
1-1
Atl. Tordesillas
1-1
21.05 12:00
Manacor
0-2
0-0
Alcorcon B
0-0
21.05 19:00
Alfaro
0-0
0-0
Lealtad
0-0
21.05 19:00
Utebo FC
1-1
1-0
Almeria B
1-0
21.05 22:00
Ourense CF
4-0
3-0
Llerenense
3-0
21.05 19:30
H. Beer Sheva
3-1
2-1
Sakhnin
2-1
21.05 19:30
H. Tel Aviv
0-2
0-0
M. Tel Aviv
0-0
21.05 19:30
M. Haifa
4-0
2-0
Netanya
2-0
21.05 15:00
AIK Stockholm
2-2
2-2
Sirius
2-2
21.05 17:30
Helsingborg
1-4
1-0
Värnamo
1-0
21.05 13:00
Motala
4-1
1-0
Umeå
1-0
21.05 16:00
Karlstad
3-2
3-2
Sollentuna
3-2
21.05 16:00
Orebro Syr.
1-2
0-1
Haninge
0-1
21.05 16:00
Pitea
1-2
0-1
Sandvikens
0-1
21.05 16:00
Vasalunds
2-0
1-0
Hammarby TFF
1-0
21.05 12:00
Qviding
0-4
0-0
Falkenbergs
0-0
21.05 13:00
Oddevold
2-1
1-1
Tvaakers
1-1
21.05 16:00
Ljungskile
2-1
1-0
Lunds
1-0
21.05 16:00
Oskarshamns
0-3
0-2
Olympic
0-2
21.05 16:00
Trollhättan
3-1
2-0
Atvidabergs
2-0
21.05 16:00
Vanersborgs IF
1-2
1-0
IFK Malmo
1-0
21.05 11:00
Gottne IF
1-0
1-0
Kiruna
1-0
21.05 13:00
Skelleftea
2-0
2-0
IFK Ostersund
2-0
21.05 14:00
Algarna-Harnosand
1-0
0-0
Bodens
0-0
21.05 14:00
Umeå
1-1
0-1
Sund IF
0-1
21.05 15:00
IFK Lulea
2-1
1-1
Sandviks
1-1
21.05 16:00
Ytterhogdals
0-4
0-2
Friska Viljor FC
0-2
21.05 16:00
IFK Stocksund
1-0
-
Kungsangens
-
21.05 16:00
Uppsala
3-2
0-2
Osteraker IFK
0-2
21.05 13:00
Landvetter
2-3
-
Hittarps
-
21.05 14:00
Frölunda
3-0
0-0
Varbergs GIF
0-0
21.05 14:00
Torslanda
4-1
2-0
Assyriska BK
2-0
21.05 16:00
Husqvarna
2-0
0-0
Ullareds IK
0-0
21.05 14:00
Hassleholms IF
2-0
-
IFK Berga
-
21.05 14:00
Karlskrona
0-1
0-0
IFK Hassleholm
0-0
21.05 16:00
Kristianstads
1-0
1-0
Rappe GOIF
1-0
21.05 16:00
Osterlen FF
2-1
1-1
Eslovs
1-1
21.05 14:00
Smedby
5-1
1-0
Karlbergs
1-0
21.05 15:00
Huddinge
3-3
2-2
Assyriska FF
2-2
21.05 14:00
Grebbestads
0-1
0-0
Kumla
0-0
21.05 14:00
Karlslunds
1-2
1-1
Ahlafors IF
1-1
21.05 14:00
Saffle SK
1-0
1-0
Angered
1-0
21.05 16:00
Mjolby AI FF
1-1
-
Nordvarmland
-
21.05 15:00
Kalmar K
3-2
2-2
Umeå IK K
2-2
21.05 15:00
Alingsas FC K
3-0
1-0
Mallbackens K
1-0
21.05 15:00
Jitex K
2-1
1-0
Bromolla K
1-0
21.05 15:00
Norrkoping K
2-0
1-0
Alvsjo K
1-0
21.05 15:00
Uppsala K
8-1
5-1
Sundsvall K
5-1
21.05 15:00
Vaxjo DFF K
7-1
2-1
Gamla Upsala K
2-1
21.05 20:15
Aarau
1-2
0-1
Vaduz
0-1
21.05 20:15
Kriens
0-5
0-2
Winterthur
0-2
21.05 20:15
Lausanne Ouchy
1-2
1-0
Schaffhausen
1-0
21.05 20:15
Thun
2-1
2-0
Yverdon
2-0
21.05 20:15
Xamax
5-2
2-0
Wil
2-0
21.05 16:00
Cham
4-6
2-2
Basel II
2-2
21.05 16:00
Rapperswil
3-2
1-1
Biel
1-1
21.05 16:00
Young Boys II
1-2
0-2
Bavois
0-2
21.05 15:00
Sion II
2-1
1-0
Black Stars
1-0
21.05 16:00
Bruhl SG
2-0
0-0
YF Juventus
0-0
21.05 16:00
Chiasso
3-0
0-0
Breitenrain
0-0
21.05 17:00
Nyonnais
3-1
2-0
Zurich II
2-0
21.05 16:00
Echallens
2-1
1-0
La Chaux-De-Fonds
1-0
21.05 16:00
Lancy
3-5
1-3
Oberwallis Naters
1-3
21.05 16:00
Lausanne II
1-3
0-1
Sarraz-Ecleplens
0-1
21.05 16:00
Monthey
2-1
1-1
Chenois
1-1
21.05 16:00
Terre Sainte
3-2
0-0
Martigny
0-0
21.05 16:00
Thun II
2-2
0-0
Meyrin
0-0
21.05 16:00
Vevey
0-1
0-1
Bulle
0-1
21.05 16:00
Delemont
1-4
1-2
Wohlen
1-2
21.05 16:00
Hongg
1-2
0-1
Kosova
0-1
21.05 16:00
Langenthal
1-1
1-0
Solothurn
1-0
21.05 16:00
Luzern II
4-0
3-0
Grasshopper II
3-0
21.05 16:00
Munsingen
1-1
0-0
Koniz
0-0
21.05 16:00
Schotz
5-0
3-0
Buochs
3-0
21.05 16:00
Zug
5-3
1-0
Bassecourt
1-0
21.05 16:00
Balzers
1-2
0-1
Lugano II
0-1
21.05 16:00
Freienbach
3-2
0-2
Thalwil
0-2
21.05 16:00
Paradiso
1-4
1-0
Gossau
1-0
21.05 16:00
St. Gallen II
4-1
1-1
Eschen
1-1
21.05 16:00
Uzwil
1-2
0-2
Tuggen
0-2
21.05 16:00
Wettswil-Bonstetten
0-1
0-0
Baden
0-0
21.05 16:00
Winterthur II
2-2
0-2
Linth
0-2
21.05 16:00
Aarau K
0-3
0-0
St. Gallen K
0-0
21.05 16:00
Young Boys K
1-5
0-3
Luzern K
0-3
21.05 19:15
Thun K
1-2
1-1
Yverdon K
1-1
21.05 17:00
Grasshopper K
0-1
0-1
Zurich K
0-1
21.05 20:15
Basel K
2-0
2-0
Servette K
2-0
21.05 17:15
Genoa
0-1
0-0
Bologna
0-0
21.05 20:45
Atalanta
0-1
0-0
Empoli
0-0
21.05 20:45
Fiorentina
2-0
1-0
Juventus
1-0
21.05 20:45
Lazio
3-3
2-2
Verona
2-2
21.05 18:00
Pisa
1-0
1-0
Benevento
1-0
21.05 18:00
Catanzaro
1-0
1-0
Monopoli
1-0
21.05 20:30
Padova
0-1
0-1
Juventus U23
0-1
21.05 21:00
Palermo
2-2
0-0
Entella
0-0
21.05 15:00
Mariglianese
3-3
1-1
Francavilla
1-1
21.05 15:00
Real Aversa
3-1
0-1
Trapani
0-1
21.05 20:30
Arezzo
0-2
0-2
Follonica Gavorrano
0-2
21.05 15:00
Frosinone U19
4-2
3-0
Brescia U19
3-0
21.05 15:00
Parma U19
0-2
0-2
Monza U19
0-2
21.05 18:00
Akureyri
0-2
0-1
Stjarnan
0-1
21.05 18:00
KR Reykjavik
1-1
1-0
Leiknir
1-0
21.05 18:00
Vestmannaeyjar
0-0
0-0
Akranes
0-0
21.05 16:00
Throttur Vogar
1-1
0-0
Vestri
0-0
21.05 16:00
Haukar
2-2
0-1
Fjallabyggd
0-1
21.05 18:00
Dunbeholden
ERT.
-
Cavalier
-
21.05 06:00
Hiroshima
3-1
2-1
Kyoto
2-1
21.05 07:00
C-Osaka
3-1
0-1
G-Osaka
0-1
21.05 07:00
Shimizu
1-2
0-1
Nagoya
0-1
21.05 08:00
Shonan
2-1
1-0
Kobe
1-0
21.05 08:00
Tokyo
0-0
0-0
Kashiwa
0-0
21.05 10:00
Sagan Tosu
0-0
0-0
Kawasaki
0-0
21.05 10:00
Urawa
1-1
1-1
Kashima
1-1
21.05 12:00
Avispa Fukuoka
1-0
0-0
Yokohama M.
0-0
21.05 06:00
Kumamoto
1-1
0-0
Chiba
0-0
21.05 07:00
Albirex Niigata
3-0
2-0
Yokohama FC
2-0
21.05 07:00
Blaublitz
3-3
0-1
Verdy
0-1
21.05 07:00
Kanazawa
1-1
1-0
Yamagata
1-0
21.05 07:00
Omiya Ardija
2-4
0-2
Vegalta Sendai
0-2
21.05 07:00
Tokushima
0-1
0-0
Tochigi
0-0
21.05 09:00
Mito
3-0
1-0
Grulla Morioka
1-0
21.05 11:00
Okayama
1-0
0-0
Oita
0-0
21.05 12:00
Ryukyu
1-1
0-0
Kofu
0-0
21.05 06:00
Angeviolet Hiroshima K
0-1
0-1
Nittaidai K
0-1
21.05 07:00
Ehime K
0-1
0-1
Setagaya Sfida FC K
0-1
21.05 15:00
Dragon de Yaounde
0-2
0-0
Yafoot
0-0
21.05 15:00
Fovu Baham
0-2
0-1
New Star
0-1
21.05 15:00
Tonnerre
1-1
1-0
Panthere
1-0
21.05 15:00
Yong Sports Academy
3-2
1-0
Bafoussam
1-0
21.05 16:30
OFTA
1-2
1-0
Bamboutos FC
1-0
21.05 17:00
Bamenda
2-0
1-0
Avion Academy
1-0
21.05 17:00
Colombe
0-1
0-0
Union Douala
0-0
21.05 17:00
Eding Sport
0-0
0-0
UMS de Loum
0-0
21.05 17:00
Feutcheu
3-2
1-0
Fauve Azur Elite
1-0
21.05 17:00
Stade Renard
0-0
0-0
Canon Yaounde
0-0
21.05 19:00
Fortuna Mfou
2-1
1-1
APEJES Academy
1-1
21.05 00:00
HFX Wanderers
0-4
0-1
Forge
0-1
21.05 04:00
Pacific FC
0-0
0-0
York Utd
0-0
21.05 15:00
Atyrau
1-1
0-0
FC Astana
0-0
21.05 15:00
K. Almaty
2-0
1-0
Shakhtar K.
1-0
21.05 17:00
Ordabasy
1-0
1-0
Aksu
1-0
21.05 17:00
Turan
ERT.
-
Aktobe
-
21.05 14:00
Zhenis
1-2
1-1
Ekibastuz
1-1
21.05 14:00
Bidco United
0-1
0-1
Police FC
0-1
21.05 14:00
Gor Mahia
1-1
0-0
Kakamega Homeboyz
0-0
21.05 14:00
Leopards
3-2
2-0
Talanta FC
2-0
21.05 14:00
Mathare Utd.
İPT.
-
Wazito
-
21.05 14:00
Posta Rangers
1-1
0-0
Sofapaka
0-0
21.05 14:15
KCB
3-2
1-1
Nairobi City
1-1
21.05 22:00
Envigado
1-4
0-1
Tolima
0-1
21.05 11:00
Viengchanh
3-5
1-4
Champasak United
1-4
21.05 14:00
AFA Olaine
0-9
0-5
Valmiera 2
0-5
21.05 15:00
Salaspils FK
0-4
0-0
Riga FC 2
0-0
21.05 16:00
Saldus SS/Leevon
0-1
0-1
Tukums 2000 2
0-1
21.05 18:00
Skanstes
1-1
1-1
Rigas 2
1-1
21.05 13:00
Valka
0-2
0-2
Gulbenes
0-2
21.05 14:00
Augsdaugavas
2-2
2-1
Fk Jurnieks Riga
2-1
21.05 14:00
JFC Jelgava
3-3
0-3
Babites
0-3
21.05 15:00
Jekabpils SC
4-2
3-1
Kekava-Auda
3-1
21.05 17:45
Aliance
1-4
0-1
FK Limbazi
0-1
21.05 18:00
Sigulda
2-2
1-2
Marupe
1-2
21.05 14:00
Hegelmann
2-0
1-0
Dziugas Telsiai
1-0
21.05 18:00
Suduva
2-1
2-1
FK Panevezys
2-1
21.05 14:00
Ekranas
1-1
0-0
FK Minija
0-0
21.05 14:00
Marijampole City
0-0
0-0
Banga 2
0-0
21.05 14:00
Nevezis Kedainiai
1-0
0-0
Atmosfera
0-0
21.05 14:00
Siauliai 2
0-3
0-1
BFA Vilnius
0-1
21.05 17:00
Garliava
0-1
0-0
Riteriai 2
0-0
21.05 14:00
Ferencvaros K
2-1
1-1
DVTK K
1-1
21.05 16:00
Puskas Academy K
1-1
1-1
Haladas K
1-1
21.05 17:15
MTK Hungaria K
0-1
0-0
Győr K
0-0
21.05 14:30
Ekwendeni Hammers
1-2
0-0
Mighty Wanderers
0-0
21.05 14:30
Karonga United
1-0
1-0
Mighty Tigers
1-0
21.05 14:30
MAFCO
0-0
0-0
Kamuzu Barracks
0-0
21.05 14:30
Silver Strikers
ERT.
-
Big Bullets
-
21.05 14:15
Perak
0-2
0-0
UiTM
0-0
21.05 15:00
PDRM FC
1-0
0-0
Skuad Projek
0-0
21.05 23:00
Uruapan
4-1
-
Alebrijes de Oaxaca 2
-
21.05 17:00
Club America U20
3-1
-
Tigres U20
-
21.05 04:00
Pachuca K
2-4
1-0
Guadalajara K
1-0
21.05 16:00
Eastern Company
2-2
1-0
Smouha
1-0
21.05 18:30
El Gaish
1-0
0-0
Arab Contractors
0-0
21.05 16:00
Al Aluminium
2-0
1-0
Tamya
1-0
21.05 16:00
Dayrout
0-1
0-0
Asyut Petroleum
0-0
21.05 16:00
Fayoum
1-3
1-1
Beni Suef
1-1
21.05 16:00
Kima Aswan
2-0
2-0
Aswan SC
2-0
21.05 19:00
Sf.Gheorghe
0-1
0-0
S. Tiraspol
0-0
21.05 10:00
Khaan Khuns-Erchim
11-1
6-0
BCH Lions
6-0
21.05 13:00
FC Ulaanbaatar
9-2
5-1
Khovd
5-1
21.05 17:00
ABS
1-1
-
El Kanemi
-
21.05 17:00
Adamawa Utd
3-1
-
Nigeria Airforce FC
-
21.05 17:00
Doma United
2-0
-
Malumfashi
-
21.05 17:00
Jigawa Golden Stars
1-0
-
Green Beret
-
21.05 17:00
JM Liberty
1-0
-
DMD
-
21.05 17:00
Kebbi
2-2
-
Kogi
-
21.05 16:00
Sandefjord
1-4
1-3
Lilleström
1-3
21.05 18:00
Molde
2-1
2-0
Kristiansund
2-0
21.05 20:00
Brann
3-0
1-0
Fredrikstad
1-0
21.05 16:00
Orn
3-1
0-0
Halden
0-0
21.05 15:00
Tromsdalen
1-0
0-0
Eidsvold
0-0
21.05 16:00
Oppsal
4-1
1-1
Grorud 2
1-1
21.05 14:00
Start 2
2-2
1-1
Uradd
1-1
21.05 14:00
Nardo
1-0
1-0
Orkla
1-0
21.05 13:00
Bossekop
2-3
1-0
Mjolner
1-0
21.05 15:00
Tromsø 2
0-2
0-0
Gjellerasen
0-0
21.05 16:00
Skjetten
0-4
0-3
Mjondalen 2
0-3
21.05 12:00
Grand Bodo K
4-1
2-0
Medkila K
2-0
21.05 16:00
Grimstad K
1-0
1-0
Aalesund K
1-0
21.05 01:45
12 de Octubre
ERT.
-
Guairena FC
-
21.05 22:30
Resistencia
0-0
0-0
Sol De America
0-0
21.05 16:00
2 de Mayo
1-2
1-1
Deportivo Santani
1-1
21.05 16:00
Colegiales
1-2
1-1
Sportivo Iteno
1-1
21.05 02:30
Cesar Vallejo
0-1
0-1
AD Cantolao
0-1
21.05 20:15
U. San Martin
3-1
1-1
Carlos Stein
1-1
21.05 22:30
Cienciano
3-2
1-0
Cajamarca
1-0
21.05 20:00
Deportivo Coopsol
0-1
0-0
Union Comercio
0-0
21.05 01:00
Cesar Vallejo K
0-3
0-3
U. de Deportes K
0-3
21.05 19:00
Killas K
4-0
-
Cajamarca K
-
21.05 22:00
Atletico Trujillo K
1-2
-
Dep. Municipal K
-
21.05 22:30
AD Cantolao K
1-4
-
A. Lima K
-
21.05 17:30
Lech
2-1
2-0
Zaglebie
2-0
21.05 17:30
Leczna
0-1
0-0
Jagiellonia
0-0
21.05 17:30
Legia
3-0
0-0
Cracovia
0-0
21.05 17:30
Piast
1-1
0-1
Radomiak Radom
0-1
21.05 17:30
Plock
3-0
1-0
Stal Mielec
1-0
21.05 17:30
Pogon Szczecin
2-2
1-0
Termalica B-B.
1-0
21.05 17:30
Rakow
3-0
2-0
Lechia
2-0
21.05 17:30
Slask
3-4
3-2
Gornik Z.
3-2
21.05 17:30
Wisla
0-1
0-1
Warta
0-1
21.05 13:00
Szczuczyn
0-2
0-2
LKS Lodz II
0-2
21.05 17:00
Sokol Aleksandrow L.
3-4
1-4
T. Mazowiecki
1-4
21.05 17:00
Ursus Warszawa
3-1
0-1
Biala Piska
0-1
21.05 18:00
Blonianka Blonie
3-1
0-1
Mamry Gizycko
0-1
21.05 18:00
Legionowo
2-1
2-0
Wikielec
2-0
21.05 19:30
Polonia W.
3-0
2-0
Bron Radom
2-0
21.05 13:00
Koszalin
0-2
0-1
Ol. Grudziadz
0-1
21.05 13:00
Sroda
1-1
0-1
Kleczew
0-1
21.05 16:00
Nowe Skalmierzyce
0-2
0-1
Kotwica Kolobrzeg
0-1
21.05 16:00
Starogard Gdanski
1-3
0-1
Jarocin
0-1
21.05 16:00
Stolem Gniewino
1-1
0-1
Zawisza
0-1
21.05 17:00
Unia Janikowo
3-1
1-0
Kluczevia Stargard
1-0
21.05 18:00
Elana Torun
0-3
-
Przodkowo
-
21.05 13:00
Goczalkowice Zdroj
0-3
0-1
Bielsko-Biala
0-1
21.05 14:00
Odra W.
0-2
0-1
Pawlowice
0-1
21.05 17:00
Carina Gubin
0-2
0-1
Zaglebie 2
0-1
21.05 17:00
Foto-Higiena Gac
1-5
0-2
Sleza Wroclaw
0-2
21.05 17:00
Polonia B.
1-1
1-0
Kluczbork
1-0
21.05 17:00
Warta Gorzow
1-1
0-0
Z. Gora
0-0
21.05 17:30
Piast Zmigrod
0-2
0-0
Jelenia Gora
0-0
21.05 16:00
Tomasovia T. L.
1-2
1-1
Sandomierz
1-1
21.05 17:00
Czarni Polaniec
1-0
1-0
S. Wola
1-0
21.05 17:00
Orleta Radzyn
1-0
0-0
Chelmianka Chelm
0-0
21.05 17:00
Ostrowiec
0-1
0-0
Avia Swidnik
0-0
21.05 17:00
Siarka Tarnobrzeg
2-0
1-0
Podhale Nowy Targ
1-0
21.05 17:30
Wisloka Debica
1-1
1-0
Unia Tarnow
1-0
21.05 11:00
Lech U18
7-0
3-0
S. Rzeszow U18
3-0
21.05 11:00
Legia U18
3-2
1-1
Wisla U18
1-1
21.05 12:00
Cracovia U18
0-1
0-0
Zaglebie U18
0-0
21.05 12:00
Jagiellonia U18
2-2
0-1
Gornik Z. U18
0-1
21.05 12:00
Pogon Szczecin U18
3-2
2-0
Warta U18
2-0
21.05 12:00
Slask U18
2-1
1-1
Rakow Czestochowa U18
1-1
21.05 16:00
UKS SMS Lodz U18
7-1
-
Gwarek Zabrze U18
-
21.05 17:30
Arka U18
3-0
3-0
Polonia W. U18
3-0
21.05 11:00
Olimpia Szczecin K
3-1
1-1
Tarnovia Tarnow K
1-1
21.05 12:00
Slask K
4-2
2-1
Bydgoszcz K
2-1
21.05 18:00
Alverca
0-0
0-0
Covilha
0-0
21.05 17:00
Maritimo B
2-3
-
Paredes
-
21.05 12:00
Braga K
1-0
0-0
Famalicao K
0-0
21.05 17:00
Benfica K
2-0
1-0
Vilaverdense K
1-0
21.05 18:00
Saint-Pierroise
1-0
-
St Marienne
-
21.05 14:30
Concordia
2-1
0-0
Chindia Targoviste
0-0
21.05 19:30
U. Cluj
2-0
1-0
Din. Bucuresti
1-0
21.05 11:30
FC Brasov
1-0
0-0
Politehnica Timisoara
0-0
21.05 17:00
CSM Bacau
1-0
0-0
CSM Pascani
0-0
21.05 17:00
Somuz Falticeni
1-1
0-0
Sporting Vaslui
0-0
21.05 17:00
Stiinta Miroslava
0-3
0-0
Ceahlaul
0-0
21.05 17:00
Bucovina Radauti
1-3
0-3
Dante Botosani
0-3
21.05 17:00
Foresta Suceava
2-0
1-0
Husana Husi
1-0
21.05 17:00
CS Faurei
1-0
0-0
Sportul Chiscani
0-0
21.05 17:00
Dinamo Bacau
1-3
1-2
Sporting Liesti
1-2
21.05 12:00
Recolta Gh. Doja
3-1
0-0
Gloria Albesti
0-0
21.05 17:00
Bradu
0-4
0-3
FCSB 2
0-3
21.05 17:00
CSO Plopeni
3-0
1-0
CS Blejoi
1-0
21.05 17:00
Kids Tampa Brasov
2-1
0-0
SR Brasov
0-0
21.05 17:00
CS U Craiova 2
5-1
3-0
Sporting Rosiori
3-0
21.05 17:00
Horezu
1-1
1-0
Minerul Costesti
1-0
21.05 17:00
Petrolul Potcoava
1-1
1-1
CSO Filiasi
1-1
21.05 17:00
Gilortul Tg. Carbunesti
2-2
1-1
Viitorul Simian
1-1
21.05 17:00
Progresul Ezeris
5-1
2-1
Jiul Petrosani
2-1
21.05 17:00
Lupac
0-3
0-1
CSM Resita
0-1
21.05 17:00
Bisnov
0-0
0-0
Teuz Cermei
0-0
21.05 17:00
Frontiera Curtici
4-0
1-0
Progresul Pecica
1-0
21.05 17:00
Crisul Chisineu Cris
0-1
0-0
Ghiroda & Giarmata Vii
0-0
21.05 17:00
CSC Dumbravita
1-1
0-1
Soimii Lipova
0-1
21.05 17:00
Sanatatea Cluj
5-0
3-0
Ocna Mures
3-0
21.05 17:00
Metalurgistul Cugir
4-0
1-0
Viitorul Cluj
1-0
21.05 17:00
CFR Cluj II
2-0
0-0
Simleul Silvaniei
0-0
21.05 17:00
CSM Satu Mare
1-2
-
CSM Zalau
-
21.05 17:00
Progresul Somcuta Mare
5-1
-
Luceafarul Oradea
-
21.05 17:00
CA Oradea
2-1
1-0
Baile Felix
1-0
21.05 15:00
AS Kigali
0-0
0-0
Bugesera FC
0-0
21.05 15:00
Espoir
1-1
0-0
Marines
0-0
21.05 16:00
Arsenal Tula
1-2
1-2
Ural
1-2
21.05 16:00
CSKA Moscow
4-0
2-0
FK Rostov
2-0
21.05 16:00
Din. Moskova
1-5
1-4
Sochi
1-4
21.05 16:00
Kazan
1-2
1-0
Ufa
1-0
21.05 16:00
Khimki
2-1
2-1
Sp. Moscow
2-1
21.05 16:00
Krasnodar
1-1
0-0
Akhmat Grozny
0-0
21.05 16:00
Krylya Sovetov
0-1
0-0
Lok. Moscow
0-0
21.05 16:00
Nizhny Novgorod
1-0
1-0
Zenit
1-0
21.05 09:00
SKA Khabarovsk
0-3
0-0
Akron Togliatti
0-0
21.05 11:00
Krasnodar 2
1-3
0-1
Sp. Moscow 2
0-1
21.05 13:00
Tekstilshtik
1-3
0-1
R. Volgograd
0-1
21.05 13:00
Tomsk
2-2
1-1
M. Lipetsk
1-1
21.05 14:00
Alania Vladikavkaz
3-2
2-1
Kamaz
2-1
21.05 14:00
Baltika
0-1
0-0
F. Voronezh
0-0
21.05 14:00
Olimp-Dolgoprudny
2-4
0-1
Neftekhimik
0-1
21.05 14:00
Torpedo Moscow
2-2
0-1
Kuban
0-1
21.05 14:00
Volgar-Astrakhan
2-2
1-2
Orenburg
1-2
21.05 14:00
Yenisey
3-2
2-2
Veles Moscow
2-2
21.05 08:00
Chita
3-1
0-1
Khimik
0-1
21.05 09:00
Sakhalin
2-0
1-0
Saturn Ramenskoye
1-0
21.05 12:00
Kolomna
1-2
0-1
Kaluga
0-1
21.05 13:00
Kvant
0-1
0-1
Arsenal Tula 2
0-1
21.05 13:00
Znamya Noginsk
1-0
0-0
F. Voronezh 2
0-0
21.05 12:00
Dynamo Barnaul
3-0
3-0
Orenburg 2
3-0
21.05 13:00
Omsk
4-0
2-0
Nosta
2-0
21.05 15:00
Lada Togliatti
2-1
1-1
Tuymazy
1-1
21.05 15:00
Tyumen
1-0
1-0
Amkar
1-0
21.05 16:00
Ulyanovsk
1-1
0-0
Miass
0-0
21.05 11:00
Chertanovo M. K
0-4
0-1
Zvezda K
0-1
21.05 12:00
Lok. Moscow K
5-1
3-0
FK Yenisey K
3-0
21.05 13:30
Ryazan K
0-1
0-0
Kazan K
0-0
21.05 19:00
Dakar SC
1-0
1-0
Mbour Petite Cote
1-0
21.05 19:00
Guediawaye
1-1
0-1
Jaraaf
0-1
21.05 19:00
Macva
1-1
1-0
Graficar Beograd
1-0
21.05 17:30
Indjija
2-0
1-0
Sremska Mitrovica
1-0
21.05 17:30
Javor
1-0
0-0
Loznica
0-0
21.05 17:30
Mladost GAT
2-3
0-1
IMT Novi Beograd
0-1
21.05 17:30
Zeleznicar Pancevo
1-0
0-0
Zarkovo
0-0
21.05 10:00
BASK
3-1
-
BSK Borca
-
21.05 11:00
Prva Iskra Baric
6-3
-
Lestane
-
21.05 11:00
Teleoptik
1-1
-
Studentski Grad
-
21.05 17:00
OFK Beograd
1-2
-
Zvezdara
-
21.05 17:00
Zemun
1-0
1-0
Brodarac
1-0
21.05 17:00
Becej
2-4
0-1
1. Maj Ruma
0-1
21.05 17:00
Jedinstvo SP
2-2
1-0
Radnicki Zrenjanin
1-0
21.05 17:00
Kikinda
2-0
-
Feniks 1995
-
21.05 17:00
Stari Grad
2-1
2-1
Dinamo Pancevo
2-1
21.05 17:00
Jagodina
1-0
-
Timocanin
-
21.05 17:00
Mesevo
3-0
-
Rembas
-
21.05 17:00
Sloga 1940
1-1
0-0
Macva Bogatic
0-0
21.05 17:00
Trepca
2-1
-
Smederevo
-
21.05 11:30
Tampines
0-4
0-1
Lion City
0-1
21.05 17:00
L. Mikulas
0-2
0-1
Z. Moravce-Vrable
0-1
21.05 17:00
Pohronie
1-0
1-0
Senica
1-0
21.05 17:00
Trencin
2-2
1-1
Michalovce
1-1
21.05 17:00
Ruzomberok
3-1
3-1
Sered
3-1
21.05 17:00
Slovan Bratislava
2-2
1-2
Zilina
1-2
21.05 17:00
Trnava
1-0
0-0
Dun. Streda
0-0
21.05 13:00
Kalna n. Hronom
2-2
1-1
AFC Nove Mesto
1-1
21.05 17:00
FK Nove Zamky
0-5
0-3
Povazska Bystrica
0-3
21.05 17:00
Marcelova
1-2
0-1
Belusa
0-1
21.05 17:00
Velke Ludince
3-1
2-1
Sala
2-1
21.05 17:00
Krompachy
1-2
1-1
Sobrance-Sobranecko
1-1
21.05 17:00
Lipany
1-0
0-0
Snina
0-0
21.05 17:00
Presov
4-0
2-0
Poprad
2-0
21.05 17:00
Rudnany
1-2
0-0
Mladost Kalsa
0-0
21.05 17:00
Vranov
2-4
1-1
Stropkov
1-1
21.05 17:00
Cadca
0-3
0-2
MSK Lucenec
0-2
21.05 17:00
MSK Martin
2-1
2-1
Lip. Hradok
2-1
21.05 17:00
Rakytovce
0-1
0-1
Jednota Banova
0-1
21.05 17:00
R. Sobota
1-2
1-0
Krasno
1-0
21.05 17:00
Pezinok
1-4
1-2
Ivanka pri Dunaji
1-2
21.05 14:00
Ruzomberok K
0-2
0-0
Slovan Bratislava K
0-0
21.05 15:00
Radomlje
3-3
1-1
Domzale
1-1
21.05 20:15
Aluminij
2-2
1-1
Tabor Sezana
1-1
21.05 17:00
Drava
1-3
0-1
Rogaska
0-1
21.05 17:00
Krsko
2-1
2-0
Brezice
2-0
21.05 18:00
Triglav
1-1
0-0
Ilirija
0-0
21.05 20:00
Rudar
2-0
0-0
Gorica
0-0
21.05 17:00
Dobrovce
2-1
2-1
NK Bistrica
2-1
21.05 17:00
Dravinja
4-0
1-0
Dravograd
1-0
21.05 17:00
Smarje
1-4
0-2
Sampion Celje
0-2
21.05 18:00
Korotan
3-4
1-3
Smartno
1-3
21.05 16:00
NK Adria
2-1
1-0
Ziri
1-0
21.05 17:00
Izola
0-1
0-1
Tolmin
0-1
21.05 18:00
Al-Ettifaq
5-2
2-1
Al-Hazem
2-1
21.05 20:00
Al-Raed
0-3
0-1
Al Nasr Riyadh
0-1
21.05 01:00
Coquimbo
2-4
1-1
U. Espanola
1-1
21.05 21:00
A. Italiano
3-2
2-1
U. Catolica
2-1
21.05 21:00
Antofagasta
2-2
0-1
Everton
0-1
21.05 18:30
Copiapo
5-0
2-0
D. Puerto Montt
2-0
21.05 18:30
San Felipe
2-0
1-0
Deportes Iquique
1-0
21.05 22:00
Ind. Cauquenes
0-3
0-2
Trasandino
0-2
21.05 15:00
Mtibwa Sugar
1-2
0-1
Azam
0-1
21.05 20:00
Kagera Sugar
0-0
0-0
Ruvu Shooting
0-0
21.05 13:00
Lampang
2-2
0-1
Trat FC
0-1
21.05 10:00
Taipei Bravo K
1-1
1-1
Hang Yuan K
1-1
21.05 10:00
Taoyuan K
0-6
0-1
Taichung Blue K
0-1
21.05 12:00
Kaohsiung K
0-1
0-1
Hualien K
0-1
21.05 17:00
Club Africain
2-1
1-0
Monastir
1-0
21.05 15:00
Altay
2-4
1-2
Kasımpaşa
1-2
21.05 15:00
Sivasspor
2-1
1-0
Kayserispor
1-0
21.05 18:00
Beşiktaş
1-1
0-1
Konyaspor
0-1
21.05 18:00
Yeni Malatyaspor
0-5
0-1
Fenerbahçe
0-1
21.05 15:00
Gençlerbirliği
2-4
1-2
Ümraniyespor
1-2
21.05 15:00
Keçiörengücü
1-2
1-1
Ankaragücü
1-1
21.05 18:00
Bursaspor
1-0
1-0
Menemenspor
1-0
21.05 18:00
Kocaelispor
4-1
1-0
Adanaspor
1-0
21.05 15:00
Fenerbahçe K
3-0
1-0
Hakkarigücü K
1-0
21.05 15:00
Arua Hill
1-0
0-0
Express
0-0
21.05 15:00
Bright Stars
2-0
1-0
Mbarara City
1-0
21.05 15:00
BUL
1-0
0-0
Villa
0-0
21.05 15:00
Busoga
1-2
1-0
Gadaffi
1-0
21.05 15:00
Kampala City
0-1
0-0
Wakiso Giants
0-0
21.05 15:00
Tooro United
0-7
0-2
URA SC
0-2
21.05 15:00
UPDF
1-2
1-1
Onduparaka FC
1-1
21.05 15:00
Vipers
5-0
1-0
Police
1-0
21.05 16:00
Dyn. Kyiv
İPT.
-
Ch. Odessa
-
21.05 16:00
Inhulets
İPT.
-
Minaj
-
21.05 16:00
Kolos Kovalivka
İPT.
-
Desna
-
21.05 16:00
Mariupol
İPT.
-
Vorskla
-
21.05 16:00
Metalist 1925
İPT.
-
Veres-Rivne
-
21.05 16:00
Oleksandriya
İPT.
-
Dnipro-1
-
21.05 16:00
Rukh Lviv
İPT.
-
Shakhtar
-
21.05 16:00
Zorya
İPT.
-
Lviv
-
21.05 16:00
Ahrobiznes Volochysk
İPT.
-
Obolon
-
21.05 16:00
Alliance
İPT.
-
Prykarpattya
-
21.05 16:00
Hirnyk-Sport
İPT.
-
VPK-Agro
-
21.05 16:00
Kremin
İPT.
-
Volyn Lutsk
-
21.05 16:00
Kryvbas
İPT.
-
Zhytomyr
-
21.05 16:00
Mykolaiv
İPT.
-
Volyn Lutsk
-
21.05 16:00
Nyva Ternopil
İPT.
-
Kramatorsk
-
21.05 16:00
Olimpik Donetsk
İPT.
-
Uzhhorod
-
21.05 16:00
Podillya Khmelnytskyi
İPT.
-
Metalist Kharkiv
-
21.05 16:00
Chaika
İPT.
-
FC Chernihiv
-
21.05 16:00
Dunaivtsi
İPT.
-
Karpaty Halych
-
21.05 16:00
FC Vovchansk
İPT.
-
Balkany
-
21.05 16:00
Krystal
İPT.
-
Real Pharma
-
21.05 16:00
Liubomyr Stavyshche
İPT.
-
Bukovyna
-
21.05 16:00
Livyi Bereg
İPT.
-
Nyva Vinnytsya
-
21.05 16:00
LNZ Cherkasy
İPT.
-
Dnipro Cherkasy
-
21.05 16:00
Munkacs Mukacheve
İPT.
-
Karpaty Lviv
-
21.05 16:00
Mykolaiv
İPT.
-
MFC Metalurh
-
21.05 16:00
Mykolaiv 2
İPT.
-
MFC Metalurh
-
21.05 16:00
Nova Kakhovka
İPT.
-
Kremin
-
21.05 16:00
Nova Kakhovka
İPT.
-
Trostyanets
-
21.05 16:00
Peremoga Dnipro
İPT.
-
Sumy
-
21.05 16:00
Rubikon Kyiv
İPT.
-
AFSC Kyiv
-
21.05 16:00
SC Poltava
İPT.
-
Mykolaivka
-
21.05 16:00
Skoruk Tomakovka
İPT.
-
Nikopol
-
21.05 16:00
Trostyanets
İPT.
-
Dinaz Vyshgorod
-
21.05 16:00
Yarud Mariupol
İPT.
-
Tavriya
-
21.05 13:00
Karpaty Lviv K
İPT.
-
EMC Podolie K
-
21.05 13:00
Panthers FC Uman K
İPT.
-
Voshod K
-
21.05 13:00
Kolos Kovalivka K
İPT.
-
Ladomir K
-
21.05 13:00
Kryvbas K
İPT.
-
Zhytlobud-1 K
-
21.05 13:00
Mariupol K
İPT.
-
Zhilstroy-2 K
-
21.05 01:00
Maldonado
0-1
0-1
Fenix
0-1
21.05 19:30
Rentistas
2-0
0-0
Cerro Largo
0-0
21.05 22:00
Nacional
2-0
0-0
Albion
0-0
21.05 01:30
La Luz
2-1
1-0
Juventud
1-0
21.05 15:00
Rampla Juniors
1-2
1-0
Uruguay Montevideo
1-0
21.05 20:00
Sud America
2-1
1-1
Central Esp.
1-1
21.05 16:30
Shabab Al Ordon
3-2
0-1
Maan
0-1
21.05 19:00
Al Wehdat
1-0
-
Sahab
-
21.05 01:30
Monagas
2-2
1-0
Estudiantes M.
1-0
21.05 21:00
Universidad Central
0-0
0-0
Lara
0-0
21.05 21:00
Nueva Esparta
1-0
0-0
Petare
0-0
21.05 21:30
Yaracuyanos
1-3
0-0
Atletico La Cruz
0-0
21.05 22:00
Frontera
2-3
0-1
Rayo Zuliano
0-1
21.05 23:00
Angostura
2-2
-
Bolivar
-
21.05 23:00
Libertador
0-0
0-0
Academia Anzoategui
0-0
21.05 19:00
Academica Porto Novo
0-0
-
Academica Boavista
-
21.05 19:00
Mindelo
1-2
-
Mindelense
-
21.05 19:00
Sporting Praia
4-2
-
Ultramarina
-
21.05 19:00
Panathinaikos
1-0
1-0
PAOK
1-0
21.05 15:00
Black Rhinos
ERT.
-
Whawha
-
21.05 15:00
Chicken Inn
ERT.
-
Yadah
-
21.05 15:00
Harare City
ERT.
-
Bulawayo City FC
-
21.05 15:00
Ngezi Platinum
ERT.
-
Manica
-
21.05 15:00
Platinum
ERT.
-
Triangle
-
21.05 15:00
ZPC Kariba
ERT.
-
Highlanders
-
21.05 20:30
Carroi
1-1
1-0
Ordino
1-0
21.05 15:00
LD Maputo
0-2
0-2
UD Songo
0-2
21.05 17:00
Levski Karlovo
3-0
-
Yambol 1915
-
21.05 14:15
Flensburg (Ger)
2-2
0-2
Lubeck (Ger)
0-2
21.05 14:15
Homburg (Ger)
1-1
0-1
Elversberg (Ger)
0-1
21.05 17:00
Pavlikeni
3-0
-
Peshtera Galata
-
21.05 22:00
New York City II
3-0
0-0
Chicago Fire II
0-0
21.05 17:00
Abia Warriors
2-0
1-0
Plateau
1-0
21.05 17:00
Enugu
1-0
0-0
Dakkada FC
0-0
21.05 18:15
Bo Rangers
2-1
-
FC Johansen
-
21.05 18:15
East End Lions
0-0
-
RSLAF
-
21.05 18:15
Old Edwardians
0-0
-
Bai Bureh Warriors
-
21.05 18:15
Ports Authority
1-0
-
Kallon
-
21.05 18:30
Real Banjul
0-1
0-1
WAA Banjul
0-1
Manchester City - Aston Villa
1
Salernitana - Udinese
1
Arsenal - Everton
1
Leicester - Southampton
1
Inter - Sampdoria
1
Chelsea - Watford
1
Brentford - Leeds
1
Venezia - Cagliari
2
Osasuna - Mallorca
2
Barcelona - Villarreal
1